top of page
RP_UTECHT_SALON_036.JPG

Rob Peetoom Utrecht

Oudkerkhof 31

3512 GJ Utrecht

utrecht@robpeetoom.com

030 230 2716

MORE INFO

UTRECHT

Website pop.png

Rob Peetoom Amsterdam is tijdelijk verhuisd naar Magna Plaza tot oktober! Wij zijn

bereikbaar via 020-528 5722 

AMSTERDAM

_W0A8656.jpg

ZUIDAS

Rob Peetoom Zuidas

George Gershwinlaan 536-538

1082 MT Amsterdam
zuidas@robpeetoom.com
020 214 9710

MORE INFO

_W0A9547.jpg

Rob Peetoom Eindhoven

Lichttoren 2

5611 BJ Eindhoven

eindhoven@robpeetoom.com
040 296 2748

MORE INFO

EINDHOVEN

RP_SALON_2015_ROTTERDAM_066.JPG

Rob Peetoom Rotterdam

Meent 128

3011 JS Rotterdam
rotterdam@robpeetoom.com
010 411 8711

MORE INFO

ROTTERDAM

DE_FRED3553.jpg

Rob Peetoom Den Haag

Frederik Hendriklaan 230

2582 BM Den Haag
denhaag@robpeetoom.com
070 762 0745

MORE INFO

DEN HAAG

RP_16_Haarlem_Zijlstraat_02_corr.jpg

Rob Peetoom Haarlem

Zijlstraat 76

2011 TR Haarlem
haarlem@robpeetoom.com
023 531 9585

MORE INFO

HAARLEM

HEEMSTEDE

Santpoort1.jpg

Rob Peetoom Santpoort-Zuid

Bloemendaalsestraat 125

2082 GD Santpoort-Zuid
santpoort@robpeetoom.com
023 537 8712

MORE INFO

SANTPOORT

RP_HOORN_070_fin.JPG

Rob Peetoom Hoorn

Nieuwstraat 17

1621 EA Hoorn

hoorn@robpeetoom.com
022 926 9306

MORE INFO

HOORN

RP_ALKMAAR_SALON_062.JPG

Rob Peetoom Alkmaar

Ritsevoort 4

1811 DN Alkmaar
alkmaar@robpeetoom.com

072 512 6004

MORE INFO

ALKMAAR

1Q0A9480.jpg

Rob Peetoom Magna Plaza

Nieuwezijds Voorburgwal 182

1012 SJ Amsterdam
amsterdam@robpeetoom.com

020 528 5722

DIRECTIONS

MAGNA PLAZA

HEEMSTEDE

Per 1 september 2023 is de locatie in Heemstede niet langer een Rob Peetoom salon. Je bent van harte welkom bij onze salons in de omgeving, zoals in Haarlem en Santpoort-Zuid! Voor vragen neem contact op met info@robpeetoom.com of 020-244077.  

_W0A7105.jpg

Rob Peetoom Williamsburg

101 North 10th St, Brooklyn, NY

11249, USA
williamsburg@robpeetoom.com
+1 929 343 5506

MORE INFO

WILLIAMSBURG

TMLS0070.jpg

Rob Peetoom SEMINYAK | Hair Spa

Petitenget St No. 16

Seminyak, North Kuta

Bali 80361 Indonesië
bali@robpeetoom.com
+62 811 3875 688

MORE INFO

SDIM0643.jpg

Rob Peetoom UBUD | Hair Spa

Jl. Raya Sanggingan No.88

Kecamatan Ubud

Bali 80571  Indonesië
ubud-bali@robpeetoom.com
+62 811 3875 699

MORE INFO

SEMINYAK

UBUD

bottom of page